Bez kategorii

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

By 15 lipca 2022 No Comments

Jesteśmy jednym z aktywnych graczy na rynku z branży motoryzacyjnej i lotniskowej. Główną gałęzią działalności spółki jest produkcja i sprzedaż specjalistycznych maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w lotnictwie dla naziemnej obsługi statków powietrznych. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno firmy z terytorium Europy, Bliskiego Wschodu i krajów byłego Związku Radzieckiego. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Sale Support.

Opis stanowiska:

Wsparcie działu sprzedaży B2B, m.in. w zakresie:

  • wstępnej analizy dokumentacji przetargowej,
  • aktualizacji i optymizacji danych w systemie,
  • przygotowywania i sporządzania ofert, innych dokumentów,
  • telefonicznej obsługi klientów zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie udzielania podstawowych informacji o produktach i usługach,
  • drobnych tłumaczeń,
  • kontroli i rejestracji dokumentów sprzedaży.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka rosyjskiego w mowie i w piśmie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego,
  • wykształcenie średnie lub średnie techniczne,
  • mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • umiejętność analizy danych, pracy w zespole, dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialność, terminowość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i umowę o pracę,
  • ambitną i pełną wyzwań pracę w organizacji będącej jednym z wiodących graczy na rynku,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego, karty sportowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży.

Prosimy o przesyłanie CV opatrzonego imieniem i nazwiskiem. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Call Now ButtonCall now